İstek,Şikayet ve Önerileriniz

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

View previous topic View next topic Go down

İstek,Şikayet ve Önerileriniz - Page 4 Empty Re: İstek,Şikayet ve Önerileriniz

Post  Fearless Fri Aug 12, 2016 10:24 pm

vega wrote:bundan yaklaşık üç sene önce diğer mini-mod arkadaşımla forum için facebook sayfası açmıştık ama amacımız forumun reklamından çok etkinlik yaratmaktı. forumu daha iyi/canlı hale getirebilmek için eski üyelerle konuşmak gerekiyor. birkaç sene önce facebook üzerinden toplu konuşma açmıştık ama tahmin edeceğiniz üzere pek aktif olmuyordu.
herkes ulaşabildiği kadar kişiye ulaşsın bence, isteyen gelir ve eski ortamı kurar ^^

Biliyodum biliyodum dance Çok güzel fikirler çıkacağını biliyordum. Very Happy Harika bir fikir bence bu. cheers Bence birkaç kişi ekliydi facebookta.Bencede eski üyelerden başlamak daha mantıklı olur.Katılıyorum sana ciao_ciao
Fearless

Fearless

Back to top Go down

Post  bloom_dafni Sat Sep 17, 2016 10:03 pm

Bu başlığı istek, şikayet ve önerilerinize taşıyorum. Tek bir başlık altında devam ederse daha kolay ve iyi olur Very Happy
bloom_dafni

bloom_dafni

Back to top Go down

Post  sznblm Sat Sep 17, 2016 10:10 pm

Reklam tarzı şeyler için WinxID'yi beklemeliyiz bence. Eminim ki WinxID geldiğinde Türk veya yabancı birçok üye katılacak.
Bir de Magix alışveriş merkezi, Alfea, sihirli hikayeler vb. bölümlerde başlıklar açmamız lazım bence. Çünkü fazla boş duruyorlar, yeni üye gelse de forumu ölü sanıp gidebilirler diye düşünüyorum. Bu konuları doldurursak en azından bomboş gözükmezler, biraz hareket katar foruma.
sznblm

sznblm

Back to top Go down

Post  bloom_dafni Sat Sep 17, 2016 10:22 pm

sznblm wrote:Reklam tarzı şeyler için WinxID'yi beklemeliyiz bence. Eminim ki WinxID geldiğinde Türk veya yabancı birçok üye katılacak.
Bir de Magix alışveriş merkezi, Alfea, sihirli hikayeler vb. bölümlerde başlıklar açmamız lazım bence. Çünkü fazla boş duruyorlar, yeni üye gelse de forumu ölü sanıp gidebilirler diye düşünüyorum. Bu konuları doldurursak en azından bomboş gözükmezler, biraz hareket katar foruma.
Kesinlikle aynı şeyi düşünüyorum ama bence WinxID de değil Winx Adventure' da üyeler büyük bir şekilde gelmeye başlayacak çünkü bizi orjinal siteden ayıran ve oradan daha fazla şey vadeden bir özelliği var. Boş bölümlerde de söylediğin her şeye katılıyorum ama tüm Tr üyeleriyle anlaşıp yapılması lazım, herkes yeteneği olan bir şeyi yapmalı ve diğerleri desteklemeli. Tek üyeyle olacak bir şey değil. Şahsen ben sihirli hikayelerde yazmayı düşünüyorum ama magix alışveriş merkezi benim yapabileceğim bir şey değil. Tr üyelerin Tr foruma biraz daha dikkat etmesi gerektiğini düşünüyorum
bloom_dafni

bloom_dafni

Back to top Go down

Post  sznblm Sat Sep 17, 2016 10:25 pm

Kessinlikle haklısın.
Ben Fan Club Alanı'nı alabilirim mesela. Cool
sznblm

sznblm

Back to top Go down

Post  bloom_dafni Sat Sep 17, 2016 10:26 pm