İstek,Şikayet ve Önerileriniz

Página 1 de 4. 1, 2, 3, 4  Siguiente

Ver el tema anterior Ver el tema siguiente Ir abajo

İstek,Şikayet ve Önerileriniz Empty İstek,Şikayet ve Önerileriniz

Mensaje  bloom_dafni Jue Ago 04, 2016 10:22 pm

Bu başlıkta modlara veya minimodlara söylemek istediğiniz, foruma katkısı bulanacağını düşündüğünüz önerileri veya şikayetlerinizi yazabilirsiniz. Biz de önerilerinizi ve şikayetlerinizi dinleyip forumu daha güzel bir yer haline getirebiliriz.
Teşekkürler  :floraWinx:   
bloom_dafni

bloom_dafni

İstek,Şikayet ve Önerileriniz Empty Yeni Forum Aktifliği İçin Fikirleriniz Varmı ?

Mensaje  Fearless Jue Ago 11, 2016 9:27 am

Bildiğimiz gibi forum uzun zamandır aktif değildi tekrar bir yapılanma sürecinden geçtikten sonra yeniden eski düzenine kavuştu.Admin olsun diğer Modlar olsun hepsi sitenin aktifliğini arttırmak için forum forum gezerek konu açmaya çalışıyor.Hepimizin şu konuda hemfikir olduğuna eminim ki forum kalabalıkken daha zevkli bir yer oluyor ancak şuan bildiğimiz gibi aktif üyelerin sayısı biir hayli düşük.Ben bu konuda siteye nasıl bir yararımızın dokunabileceğini düşündüm ve aklıma bir fikir geldi.

Diğer sosyal paylaşım sitelerinde forumun reklamını yapabilir yada elimizden geldiğince çevremizdekileri bu keyifli ortama davet edebiliriz.Eminim bu fikir akla gelen ilk şeydir ( Laughing ) ama henüz aklıma başka birşey gelmiyor.Belki sizlerin farklı fikirleri olabilir diye bu konuyu açmaya karar verdim ki elbette konu her ne olursa olsun tek başıma hareket etme yanlısı değilim.

Bilmenizi isterimki forumun eski güzel günlerine dönmesini çok çok istiyorum.Bilemiyorum belkide herşey eski günlerdeki gibi olamaz ama en azından sayımız bir elin beş parmağını zorla geçerken TR Forum olarak iyi bir ilerleme kaydedeceğimize inanıyorum.Herkesin elinden geleni çekinmeden yapacağınada eminim.

Umarım fikirleriniz vardır. ^^  ciao_ciao  :floraWinx:  
Fearless

Fearless

İstek,Şikayet ve Önerileriniz Empty Re: İstek,Şikayet ve Önerileriniz

Mensaje  sznblm Jue Ago 11, 2016 9:30 am

Sosyal paylaşım sitelerinde reklam yapmak benim de aklıma gelmişti. Very Happy Facebook'ta sahte bir hesap açıp Winx gruplarına katıldım. Ama dürüst olmak gerekirse yaş ortalaması cidden çok düşük olduğu için vazgeçtim. :')
sznblm

sznblm

Mensaje  Fearless Jue Ago 11, 2016 9:38 am

sznblm escribió:Sosyal paylaşım sitelerinde reklam yapmak benim de aklıma gelmişti. Very Happy Facebook'ta sahte bir hesap açıp Winx gruplarına katıldım. Ama dürüst olmak gerekirse yaş ortalaması cidden çok düşük olduğu için vazgeçtim. :')

Benimde aklıma geldi bir sayfa açmak ve foruma davet etmek.Yaş ortalaması endişe uyandırıcı ama ben bu foruma geldiğimde 11 yaşındaydım Laughing "Etrafa sen gerçek Bloom musun ?" yada " Stella ben senin en büyük hayranınım." yazmayacak kadar olgunlaşmış insanlara ihtiyacımız var Laughing Bir yaş ortalaması koymamız nekadar doğru bilemiyorum.Dışarıdan bakan insanlar foruma karşı çok yargılı oluyor.Burayı çocuk parkı filan sanıyorlar galiba Laughing Buradaki ortamı yaşayamamaları çok üzücü.

Benimde aklıma henüz başka birşey gelmiyor ama eminim biraz düşünürsek en azından taslak olan planlarımızı uygulamaya başlayabilir hatta daha harika fikirler bulabiliriz.Şu sayfa işini uygularsak sonuç alabileceğimizi düşünüyorum. ciao_ciao
Fearless

Fearless

Mensaje  sznblm Jue Ago 11, 2016 9:40 am

Sayfa aklıma gelmemişti bak. Mantıklı bence. Yapabiliriz. Very Happy
sznblm

sznblm

Mensaje  Fearless Jue Ago 11, 2016 9:47 am

sznblm escribió:Sayfa aklıma gelmemişti bak. Mantıklı bence. Yapabiliriz. Very Happy

Sevindim ^^ Şimdiden bir ilerleme kaydetmiş gibiyiz doğrusu.Aslında daha önceden TR Forum'un göz kamaştıracak derecede harika bir sayfası vardı.Tasarım vs Bloomtheworld ve birkaç arkadaşa aitti.Foruma resmi bir sayfa açacak ve burayı temsil edecek yetkiye sahip değiliz elbette o nedenle daha çok resmi olmayan bir sayfa olabilir.Ben PS'yi bırakalı 2 sene filan oldu galiba ama elden düşme ilgi çekici birşeyler yapmayı deneyebilirim galiba yada birkaç tanıdığım var tasarım işi halledilir.

Yine her ne olursa olsun gruplarda ve sayfada forumun reklamını yapmaya devam ederiz.Şu aralar bu tip sayfalar çok trend ve ilgi çekici hale geldi.

Şimdilik işimizi görebilecek birşeyler bulduk galiba  Very Happy  ciao_ciao  
Fearless

Fearless

Mensaje  sznblm Jue Ago 11, 2016 9:48 am

Evvet! cheers Blog mu olacak?
sznblm

sznblm

Mensaje  Fearless Jue Ago 11, 2016 9:52 am

sznblm escribió:Evvet! cheers Blog mu olacak?

Bloglar daha çok kişisel hesaplar olduğu için ve elbette bir blogu gündemde tutmak yada ilgi çekici hale getirmek i için yıllar vermek gerekli daha çok Face**** sayfası olur diye düşünüyorum.Orada insanların ilgisini çekmek çok daha kolay ama blog fikride düşünülebilir. İyi fikir  Very Happy

İnanıyorum biraz emek vermemiz gereksede forumu nisbetende olsa eski günlerine döndüreceğiz.
happycopains  Hepberaber.
Fearless

Fearless

Mensaje  Fearless Jue Ago 11, 2016 9:55 am

Ha ve birde sosyal medya tek bir web sitesinden mevcut değil Laughing İnsta sayfasıda açabilirz.Twit** düşünmedim çünkü oradaki yaş ortalaması 15 ve üzeri ve insanların ilgisini çekebilecek çok daha fazla etkinlik var. Laughing
Fearless

Fearless

Mensaje  Contenido patrocinado

Contenido patrocinado

Página 1 de 4. 1, 2, 3, 4  Siguiente

Ver el tema anterior Ver el tema siguiente Volver arriba