İstek,Şikayet ve Önerileriniz

Página 3 de 4. Precedente  1, 2, 3, 4  Siguiente

Ver el tema anterior Ver el tema siguiente Ir abajo

İstek,Şikayet ve Önerileriniz - Página 3 Empty Re: İstek,Şikayet ve Önerileriniz

Mensaje  bloom_dafni Jue Ago 11, 2016 2:21 pm

Öncelikle forum için bu kadar çaba harcamanız beni sevindirdi Very Happy Ama '' İstek ve Şikayetleriniz'' başlığını zaten bunun için açmıştım, oraya yazabilirdiniz ya da bundan sonra başka bir şey hakkında bir öneriniz olursa oraya yazabilirsiniz. Fb grupları ve sayfalarında reklam yapmayı bende denedim. 3 tane grupta reklam yaptım, pek bir yararı olmadı. 2 tane de sayfa ile konuştum, içlerinden bir tanesinin aktiflik sayısı çok yüksek. O sayfa zamanı gelince forumun reklamını yapacak. Ama yeni bir sayfa kurup forumun reklamını yapmak da mantıklı, böyle bir şeye kalkışırsanız desteklerim Very Happy
Bunun dışında dediğim gibi 3 grupta reklamını yaptım, ilgi çekmemesinin sebebi bence şu anda ölü olması. Burada bizim üzerimize düşen bu, konular açmak, aktif olmak, forumu canlandırmak. Eğer forumu bu ölü havasından kurtarırsak o zaman yeni kişiler gelir. Sessiz bir foruma kimsenin katılacağını düşünmüyorum. Bu yüzden sizden olabildiğinizce aktif olmanızı istiyorum. Yeni gelen çoğu kişi çoğu bölümün ne işe yaradığını bilmeyecek, onlar için önceden aktif olmalı o bölümler.
Baya uzun yazdım, ne diyeceğimi unuttum. Yaş konusuna fazla takılmayın bence. 10 yaşında da olsa,18 yaşında da olsa isteyen kişiler gelebilir, bence bir sınır koymaya gerek yok. Eğer reklam yapacaksanız ama fb den başlayın. İnstagram veya Twitterdan pek fazla kişi gelmez veya ilgi çekmez. Her neyse dediğim gibi, eğer bunun dışında başka önerileriniz veya şikayetleriniz olursa '' İstek ve Şikayetleriniz'' e yazmayı unutmayın.
Eğer aklınıza takılan herhangi bir şey olursa benimle konuşabilirsiniz, yardım etmekten mutluluk duyarım Very Happy :floraWinx:
bloom_dafni

bloom_dafni

İstek,Şikayet ve Önerileriniz - Página 3 Empty Re: İstek,Şikayet ve Önerileriniz

Mensaje  bloom_dafni Jue Ago 11, 2016 2:21 pm

Baya uzun yazdım Laughing
bloom_dafni

bloom_dafni

Mensaje  sznblm Jue Ago 11, 2016 2:29 pm

bloom_dafni escribió:Öncelikle forum için bu kadar çaba harcamanız beni sevindirdi Very Happy Ama '' İstek ve Şikayetleriniz'' başlığını zaten bunun için açmıştım, oraya yazabilirdiniz ya da bundan sonra başka bir şey hakkında bir öneriniz olursa oraya yazabilirsiniz. Fb grupları ve sayfalarında reklam yapmayı bende denedim. 3 tane grupta reklam yaptım, pek bir yararı olmadı. 2 tane de sayfa ile konuştum, içlerinden bir tanesinin aktiflik sayısı çok yüksek. O sayfa zamanı gelince forumun reklamını yapacak. Ama yeni bir sayfa kurup forumun reklamını yapmak da mantıklı, böyle bir şeye kalkışırsanız desteklerim Very Happy
Bunun dışında dediğim gibi 3 grupta reklamını yaptım, ilgi çekmemesinin sebebi bence şu anda ölü olması. Burada bizim üzerimize düşen bu, konular açmak, aktif olmak, forumu canlandırmak. Eğer forumu bu ölü havasından kurtarırsak o zaman yeni kişiler gelir. Sessiz bir foruma kimsenin katılacağını düşünmüyorum. Bu yüzden sizden olabildiğinizce aktif olmanızı istiyorum. Yeni gelen çoğu kişi çoğu bölümün ne işe yaradığını bilmeyecek, onlar için önceden aktif olmalı o bölümler.
Baya uzun yazdım, ne diyeceğimi unuttum. Yaş konusuna fazla takılmayın bence. 10 yaşında da olsa,18 yaşında da olsa isteyen kişiler gelebilir, bence bir sınır koymaya gerek yok. Eğer reklam yapacaksanız ama fb den başlayın. İnstagram veya Twitterdan pek fazla kişi gelmez veya ilgi çekmez. Her neyse dediğim gibi, eğer bunun dışında başka önerileriniz veya şikayetleriniz olursa '' İstek ve Şikayetleriniz'' e yazmayı unutmayın.
Eğer aklınıza takılan herhangi bir şey olursa benimle konuşabilirsiniz, yardım etmekten mutluluk duyarım Very Happy :floraWinx:
Katılıyorum. Claps!
sznblm

sznblm

Mensaje  bloom_dafni Jue Ago 11, 2016 2:45 pm

'' Eğer reklam yapacaksanız ama fb den başlayın'' Kafamın ne kadar dolu olduğunu gösteren, kurduğum mantıksız cümle Laughing
bloom_dafni

bloom_dafni

Mensaje  Fearless Jue Ago 11, 2016 2:49 pm

bloom_dafni escribió:Öncelikle forum için bu kadar çaba harcamanız beni sevindirdi Very Happy Ama '' İstek ve Şikayetleriniz'' başlığını zaten bunun için açmıştım, oraya yazabilirdiniz ya da bundan sonra başka bir şey hakkında bir öneriniz olursa oraya yazabilirsiniz. Fb grupları ve sayfalarında reklam yapmayı bende denedim. 3 tane grupta reklam yaptım, pek bir yararı olmadı. 2 tane de sayfa ile konuştum, içlerinden bir tanesinin aktiflik sayısı çok yüksek. O sayfa zamanı gelince forumun reklamını yapacak. Ama yeni bir sayfa kurup forumun reklamını yapmak da mantıklı, böyle bir şeye kalkışırsanız desteklerim Very Happy

İnan o başlığı hiç görmedim galiba  Laughing Biraz dikkatsizimdirde.

Bu arada kelimesi kelimesine katılıyorum.Facebook işi üzerinde çalışıyoruz.Umarım işe yarar.Formun ve sitenin tanıtımının yer alacağı birşeyler yapmayı planlıyoruz.Buraya gelenlerin en azından forum hakkında az çok bilgi sahibi olması buraya ısınmalarında kolaylık sağlayabilir ve elbette aktiflik konusunda eminim herkes elinden geleni yapacaktır.Yardımın için teşekkürler. ^^ Düşüncelerin bizim için önemli ve yardımında.  ciao_ciao
Fearless

Fearless

Mensaje  Fearless Jue Ago 11, 2016 2:50 pm

bloom_dafni escribió:'' Eğer reklam yapacaksanız ama fb den başlayın'' Kafamın ne kadar dolu olduğunu gösteren, kurduğum mantıksız cümle Laughing

İnan konuya o kadar odaklandımki hiç farkedememişim Laughing
Fearless

Fearless

Mensaje  bloom_dafni Jue Ago 11, 2016 3:09 pm

Aranızda hikaye yazmayı seven var mı?
bloom_dafni

bloom_dafni

Mensaje  Fearless Jue Ago 11, 2016 3:11 pm

bloom_dafni escribió:Aranızda hikaye yazmayı seven var mı?

Pek değil.
Fearless

Fearless

Mensaje  vega Vie Ago 12, 2016 11:27 am

bundan yaklaşık üç sene önce diğer mini-mod arkadaşımla forum için facebook sayfası açmıştık ama amacımız forumun reklamından çok etkinlik yaratmaktı. forumu daha iyi/canlı hale getirebilmek için eski üyelerle konuşmak gerekiyor. birkaç sene önce facebook üzerinden toplu konuşma açmıştık ama tahmin edeceğiniz üzere pek aktif olmuyordu.
herkes ulaşabildiği kadar kişiye ulaşsın bence, isteyen gelir ve eski ortamı kurar ^^
vega

vega

Mensaje  Contenido patrocinado

Contenido patrocinado

Página 3 de 4. Precedente  1, 2, 3, 4  Siguiente

Ver el tema anterior Ver el tema siguiente Volver arriba