Melike_Nur IS COMEBACK BABEEE!!! ❤️❤️

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Go down

Melike_Nur IS COMEBACK BABEEE!!! ❤️❤️ Empty Melike_Nur IS COMEBACK BABEEE!!! ❤️❤️

Post  melike_nur Thu Sep 08, 2016 6:31 pm

Bu forum kücüklüğüme dair en net hatırladığım şey foruma üye olduğum andan öncesini hatırlamıyorum. Hayatımın en güzel en gerçekçi hisleri yaşadım bu alemde, gerçek hayat kadar dolu dolu yaşadım burdaki anlarımı. O kadar cok özlemişim ki. Kapandığını duyunca ağlamıstım, bana haber veren hasibe #eskiminimod arkadasıma tesekkür ederim :') hayatımın en güzel dostluklarını burda kazandım, hepimiz burda büyüdük, hiç bir site bu forum kadar iyi hissettirmedi beni. Şuan hepimizin popüler instagram, twitter hesaplarının yanı sıra burası her zaman kalbimizdeydi ahajajahah burdaki kavgaları bile o kDar xok özledimki anlatamam size. Glitter bile yapmayı özlediiim
melike_nur

melike_nur

Back to top Go down

Melike_Nur IS COMEBACK BABEEE!!! ❤️❤️ Empty Re: Melike_Nur IS COMEBACK BABEEE!!! ❤️❤️

Post  melike_nur Thu Sep 08, 2016 6:33 pm

Mesela burda tanıstığım berna adlı minik kız ile 5 yıldan fazla süredir arkadasız ve iki kere istanbulda avm ve konserde bi kerede edirnede denizde beraber bulustuk düsünün, hayatımızın dönüm noktalarında hala birbirimizi arar ağlar güler heycan yasarız
melike_nur

melike_nur

Back to top Go down

Melike_Nur IS COMEBACK BABEEE!!! ❤️❤️ Empty Re: Melike_Nur IS COMEBACK BABEEE!!! ❤️❤️

Post  bloom_dafni Thu Sep 08, 2016 6:34 pm

Glitter deyince hemen aklıma parlayan bloom fotoğrafı geldi Laughing Tekrar hoşgeldin hoşgeldin hoşgeldin cheers Bugün ciddi anlamda mutluyum :')
bloom_dafni

bloom_dafni

Back to top Go down

Post  bloom317 Thu Sep 08, 2016 8:01 pm

Selam selam selam sizleri çokkk özledim
bloom317

bloom317

Back to top Go down

Post  vega Fri Sep 09, 2016 10:45 am

yeniden hoşgeldiiiin! Very Happy
(ya ne güzelmiş herkese hoşgeldin demek Laughing)
naber, nasılsııın? ciao_ciao
vega

vega

Back to top Go down

Post  Moonlightprincess002 Fri Sep 09, 2016 11:40 am

Merhabalar melike nslsın beni hatırladın mı DRAGONFIREFAN ım ben
Moonlightprincess002

Moonlightprincess002

Back to top Go down

Post  Merilisa Fri Sep 09, 2016 5:09 pm

Hoş geldin!! ♥
Merilisa

Merilisa

Back to top Go down

Post  melike_nur Sat Sep 10, 2016 9:01 am

Teşekkür ederiiim ehhehehe
Buraya tekrar yazabildiğim icin cok iyiyim siz nasılsınız? Kızlar hepinizi cok iyi hatırlıyorum, oturup sizle laflamak istiyorum hatta o derece gercekten bi gün belirli bir saat belirleyip oturup laflayalım lütfen ya, şimdi ben şehir dışındayım bayram icin bilgisayarımda yk yanımda mobilden garip oluyor girmek ajjsjsjsj
Merilisa bloomdafni dragon nasılsınızzzzzzz
melike_nur

melike_nur

Back to top Go down

Post  melike_nur Sat Sep 10, 2016 9:08 am

Sevgili Sindirim, en son 17-18 yaşında olduğunu hatırlıuorum ve şuan neler yaptığını nerelerde olduğunuda merak ediyorum, pls tell me everything sooon :'(
melike_nur

melike_nur

Back to top Go down

Post  Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Back to top